„Makulatura na misje”

Przynosząc niepotrzebny papier pomagasz stworzyć nowe miejsca dla dzieci, które dalej czekają na przyjęcie do przedszkola i szkoły w Centrum Dziecka w Yaounde stolicy Kamerunu

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. z radością informuje, że po wakacyjnej przerwie odbędzie się zbiórka makulatury na misje, w sobotę 3 września 2022 przy kościele św. Jana Nepomucena w Bochni.

Kontener na makulaturę będzie ustawiony w godz. 7.00 -16.00.

Jak już informowaliśmy dzięki dotychczasowemu zaangażowaniu ludzi dobrej woli, poprzedni rok szkolny ukończyło ponad 300 uczniów, ale wiele dzieci dalej czeka na przyjęcie do szkoły i przedszkola. W związku z tym przygotowywane są następne sale lekcyjne.
Dlatego, prosimy bardzo wszystkich ludzi dobrej woli i o wrażliwym sercu do przyniesienia zużytego papieru, kartonu.
Istnieje też możliwość wcześniejszego dostarczenia makulatury do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się teraz przy ul. KRZYŻANOWICKIEJ 68 (przedłużenie ul. Wygoda) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

Kartkę z potwierdzeniem oddania makulatury można przekazać do kancelarii parafialnej przy parafii św. Pawła Ap. lub organizatorom Akcji Makulatura na Misje w dniu zbiórki.
Każdy przekazany przez nas kilogram makulatury pomoże wykończyć i wyposażyć w niezbędny sprzęt przedszkole i szkołę w powstającym Centrum Dziecka w bardzo biednej dzielnicy Cariere w Yaounde stolicy Kamerunu.
Pomóżmy dzieciom ulicy.

Maria Ślusarz
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.