22 stycznia 2023 – 29 stycznia 2023 r.

II Niedziela Zwykła 22 stycznia **********
6.30
++ Konstanty, Andrzej /w rocz. śmierci/ i Rozalia Chojeccy

8.00
++ Waleria i Andrzej Pawełek

9.00 Dolny Kościół
Za parafian

9.30
1. + Małgorzata Szypuła /w 1 rocz. śmierci/ od córki
2. + Władysław Struzik /w 3 rocz. śmierci/ od żony i dzieci

11.00
+ Krzysztof Gurba od żony Barbary

11.00 Dolny Kościół
+ Roman Miąsko

12.30
1. + Zofia Golińska od byłej uczennicy
2. + Władysław Strach od żony z córkami

17.00
+ Ryszard Sroka /w 20 rocz. śmierci/

Poniedziałek 23 stycznia **********
6.30
1. O szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny
2. + Teresa Wojciechowska od nauczycieli i obsługi ze szkoły filialnej w Połomiu Dużym
3. + Leszek Kaczmarczyk /z okazji Dnia Dziadka/ od wnuków
4. + Józefa Klimek od Ryszarda Strzałki

7.00
+ Józef Porwisz

18.00
+ Jacek od siostry

Wtorek 24 stycznia **********
6.30
1. + Aleksander Sroka od Dyrekcji i Pracowników SP nr 1 w Bochni
2. + Józef Cierniak od sąsiadów Rojowskich
3. + Władysława Zięba
4. ++ Maria i Augustyn Janik /w rocz. śmierci/ od córki

7.00
+ Emilia Stabrawa / w rocz. śmierci/

18.00
+ Monika Kapusta od sąsiadek

Środa 25 stycznia **********
6.30
1. + Teresa Wojciechowska od koleżanek córki Anny
2. + Jan Śliwa od firmy Gobudex
3. ++ Bronisława, Józef, syn Józef Strzałka
4. + Anna Grabias od brata Andrzeja z żoną

7.00
++ Wiktoria /w 26 rocz. śmierci/ i Bartłomiej Augustynek

18.00
+ Józefa Klimek od 18 Róży Matek

Czwartek 26 stycznia **********
6.30
1. O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Zyty Turek
2. + Ks. Stanisław Biernat
3. + Andrzej Frączek od siostrzenicy Anny z mężem
4. + Teresa Wojciechowska od rodziny Jeziorków

7.00
+ Wiesław Kuflik od kuzynki z Osiedla

18.00
++ Otylia /w 10 rocz. śmierci/ i Franciszek oraz Adam Cabaj

Piątek 27 stycznia **********
6.30
1. + Aleksander Sroka od koleżanek i kolegów z Brygady Łączności Stalprodukt SA
2. + Józefa Klimek od 18 Róży Matek
3. + Władysław Brzegowy od teściów Drabowiczów: Niny i Ignacego z córką Madzią z Działoszyna

7.00
+ Elżbieta Pilch od syna z żoną

15.00
1. Za Ojczyznę, o powołania kapłańskie i zakonne, o dar pokoju na Ukrainie
2. O potrzebne łaski i Boże Błogosławieństwo dla Anieli Kawalec
3. + Bolesław Adamczyk /w rocz. śmierci/ od żony i córki
4. + Władysław Brzegowy od Agnieszki i Grzegorza Bury z Niepołomic
5. ++ za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00
+ Sylwester Mucha od rodziców

Sobota 28 stycznia **********
6.30
1. + Józef Cierniak od I Róży Ojców
2. + Jan Śliwa od sąsiadów Anny i Krzysztofa Włudyków
3. + Waldemar Więcław od sąsiadów z klatki
4. + Krystyna Kutyba /w 1 rocz. śmierci/ od męża i dzieci z rodzinami

7.00
+ Mieczysław Jarosz /w rocz. śmierci/

18.00
+ Ks. Marian Ślusarz /z okazji imienin/

IV Niedziela Zwykła 29 stycznia **********
6.30
++ Barbara i Eugeniusz Majcherczyk

8.00
1. ++ Stanisława /w 2 rocz. śmierci/ i Jerzy /w 1 rocz. śmierci/ Jawień
2. + Zofia Golińska od Rady Duszpasterskiej przy parafii Św. Pawła Ap. w Bochni

9.30
1. ++ Alojzy, Joanna i Jan Całka
2. + Eugeniusz Pietras od rodziny

11.00
1. W intencji Ks. Prałata /z okazji imienin/ od Rady Duszpasterskiej, Grup i Stowarzyszeń Parafialnych
2. W intencji Ks. Prałata /z okazji imienin/ od Kręgu Rodzin Św. Józefa
3. + Stanisława Bienias /w 1 rocz. śmierci/ od córki Beaty i Edyty

11.00 Dolny Kościół
W intencji parafian

12.30
W intencji Darii /w 16 rocz. urodzin/; dziękczynno – błagalna

17.00
W intencji Marii i Ryszarda /w rocz. ślubu/; dziękczynno – błagalna