W święto „Trzech Króli” będzie miał miejsce „Orszak Trzech Króli”, w który wyruszy spod naszego kościoła o godz. 12.00, aby potem spotkać się z orszakami z parafii św. Mikołaja i św. Jana na wspólnym, barwnym i radosnym świętowaniu i kolędowaniu na bocheńskim rynku. Uczestnicy tego spotkania otrzymają specjalne korony i chorągiewki. Nasza grupa ma kolor zielony, dlatego prosimy, aby nasz ubiór w trakcie Orszaku miał jak najwięcej tego koloru. Zapraszamy jak najwięcej naszych parafian do udziału, szczególnie dzieci z rodzicami i opiekunami. Naszą parafię poprowadzi Król Melchior reprezentujący Azję. Towarzyszyć nam będzie śpiew kolęd, które najlepiej i najpiękniej, a jednocześnie prosto mówią nam o Bożym Narodzeniu. Pomagał nam w tym będzie zespół pieśni i tańca Żywczanie z Żywca. Okrzyk orszaku azjatyckiego: NIECHAJ PROWADZI NAS GWIAZDA.

Przemarsz naszego orszaku: ul. Krakowskie Przedmieście, Krakowską, do skrzyżowania z ul. Jana Matejki; spotkanie z Orszakiem z parafii św. Mikołaja, przejście ul. Króla Kazimiera Wlk. na Rynek.

Ważne uwagi dla uczestników:

Kolumna marszowa, ze względu na bezpieczeństwo idzie tylko jednym, prawym pasem jezdni. Niedozwolone jest zajmowanie całej szerokości ulicy. Należy zwracać szczególną uwagę na dzieci, bezwzględnie stosować się do poleceń organizatorów i służb porządkowych, gdyż drugą połową jezdni odbywać się będzie normalny ruch pojazdów