Nowy numer „Głosu parafii”

Od dzisiejszej niedzieli dostępny jest nowy numer naszego parafialnego kwartalnika „Głos parafii”. Został on przygotowany wcześniej, aby można się było zapoznać się już z programem rekolekcji wielkopostnych, które rozpoczynamy.

Niezmiennie w naszym kwartalniku znajdziemy inspirujące artykuły, skrót ważnych wydarzeń parafialnych oraz galerię zdjęciową ilustrującą ważne i ciekawe uroczystości, święta i działania w naszej parafii.

Polecamy m.in. ciekawy artykuł p. Maksymiliana Trusia pt. „Źródło i Szczyt” (s. 22-23), tekst pokazujący oblicza działalności naszego Zespołu „Caritas” (s. 11), refleksje o św. Józefie jako patronie dobrej śmierci (s. 13-14), obszerny artykuł o serialu „The Chosen” (s.29), relację ze spotkania osób niepełnosprawnych (s. 10) i inne teksty.

W obecnym numerze zostały dodane także informacje o odpisach podatkowych, z których możemy skorzystać przez darowizny na cele kultu religijnego składane przelewem na konto i ofiarowane jako wsparcie dla prac przy remoncie dachu naszego kościoła (s. 34).

W numerze znajdziemy też krzyżówkę dla dzieci z kuponem na nagrody (s. 31) i trzy strony „Głosiku Parafii” (s. 30-32). Na ostatniej stronie podany został program Triduum Paschalnego.

Zachęcamy do korzystania i lektury.