Trwa zbieranie podpisów w ramach niezwykle ważnej dla całej Europy akcji pro life „Jeden z nas”. Jej głównym celem jest zmiana unijnych przepisów tak, aby zablokować dalsze łożenie pieniędzy z naszych podatków na mordowanie najbardziej niewinnych i bezbronnych istot – dzieci nienarodzonych. Twórcy tego projektu obywatelskiego zamierzają również przywrócić Europie chrześcijańskie oblicze, utworzyć silne lobby pro life, aby powstrzymać dalsze staczanie się naszego kontynentu w otchłań barbarzyństwa.

Otwórz oczy, Europo!

Cel inicjatywy „Jeden z nas” jest taki, by Europa stała się miejscem, gdzie każde ludzkie istnienie będzie traktowane z godnością. Mam nadzieję, że akcja zakończy się sukcesem – powiedział Benedykt XVI 3 lutego w Rzymie.

Biskupi opowiedzieli się za europejską inicjatywą obywatelską „Jeden z nas”, która ma doprowadzić do całkowitego zaprzestania finansowania z budżetu Unii Europejskiej aborcji i doświadczeń na ludzkich embrionach – napisano w komunikacie z 361. Zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski.

Więcej na temat akcji w artykule Gościa Niedzielnego: „Otwórz oczy, Europo!”   >> kliknij

Składanie podpisów przez Internet   >> kliknij

Formularz do zbierania podpisów na papierze (wyłącznie dla tych, którzy ukończyli 18 lat i nie przesłali swojego podpisu przez Internet!)   >> kliknij