Nasza parafia przeżywa w tym roku 30-lecie powstania i 10-lecie konsekracji świątyni. Uroczystości w kościele odbędą się w niedzielę, 14 września, o godz. 11.00 – Msza Święta pod przewodnictwem tarnowskiego biskupa pomocniczego Wiesława Lechowicza. Ta piękna rocznica to również doskonała okazja, by w radości i dziękczynieniu móc spędzić miło czas w gronie rodzinnym.

Ksiądz Proboszcz wraz ze współpracownikami i Radą Duszpasterską zapraszają parafian od św. Pawła, ale także wszystkich chętnych z Bochni i spoza Solnego Grodu do udziału w pikniku rodzinnym organizowanym na placu przy kościele w godz. 14.00 – 18.00. Przewidziano wiele atrakcji – dla tych najmłodszych i dla tych już nieco starszych. Propozycje kulinarne, pokaz strojów i tańców średniowiecznych, prezentacja wozu strażackiego, zjeżdżalnia dla dzieci, malowanie twarzy, mini zwierzyniec, nauka pierwszej pomocy przedmedycznej. Zaplanowano ponadto aukcję rozmaitych i ciekawych przedmiotów, szczególnie obrazów.

Regulamin aukcji >> zobacz

Atmosferę umilą występy muzyczne – lipnickiej grupy „Nazareth”, kapeli ludowej „Łapanowianie” oraz naszego parafianina Grzegorza Kapci z przyjaciółmi.

Strona zespołu NAZARETH   >> zobacz

Celem pikniku jest przede wszystkim radosne przeżywanie w gronie rodzinnym dziękczynienia za 30 lat istnienia parafii. Ale będzie to także doskonała okazja do wsparcia rozpoczynającej się niebawem budowy przyparafialnego przedszkola.

Zaplanujmy najbliższą niedzielę tak, by móc całymi rodzinami w tym radosnym świętowaniu uczestniczyć.
Parafia św. Pawła zaprasza i czeka!

(xkb)